Byl jednou jeden životČesko - otázky a odpovědiAxisMonopoly 2Jungle SpeedWarCraftCold War: CIA vs KGBDobbleScrabble OriginalČeský film - otázky a odpovědiJak nedostat infarktPárty Alias

7 divov sveta - rozšírenie

Úvod > Spoločenské hry > 7 divov sveta - rozšírenie

7 divů světa - rozšíření

Parametre

Vek od 10 rokov
Dĺžka hry 30 minút
Počet hráčov 2 - 7 hráčov
Jazyk hry Bez textu 
Jazyk návodu CS 
Komunikácia 4/5
Stratégia 3/5
Náhoda 3/5
Náročnosť 2/5

Nákup

Sklad Nie je skladom
Kód ASEV02CZ
Predajná cena 20,28 €

Popis produktu

Vodcovia sú parádnym herným rozšírením pre obúbenú budovatelskú hru 7 divov sveta, ktoré prináša množstvo nových kariet a zbrusu nové mechanizmy.
Za opevnenými stenami miest povstávajú slávni muži a ženy, aby viedli národ a inšpirovali celú civilizáciu. Toto rozšírenie pre hru 7 divov sveta obsahuje nový typ kariet, ktoré ponúkajú celkom nové možnosti stratégie - Vodca.
 
Rozšírenie Leaders (Vodcovia) pre hru 7 divov sveta prináša do hry 40 nových kariet, skladajúcich se zo štyroch nových gíld a 36 unikátníyh bielych kariet "vodcov". Na začiatku hry si každý hráč vezme do ruky 4 vodcov a na začiatku každého z troch vekov môže jedného z nich zahrať. Narozdiel od klasických kariet stoja vodcovia peniaze, nie zdroje. Rozšírenie mimo iného prináša i nový div - staroveký Rím a mince s hodnotou 6 zlatých, ktoré Vám usnadnia orientáciu vo Vašej štátnej kase.
 
Táto hra je iba rozšírením. K jej hraniu je potrebná originálna hra 7 divov sveta.

Komentáre

Podobné produkty

Mondo
  • 8+
  • 20
  • 1-4
20,28 € Detail
Hlavolam Dvojité S
  • 5+
  • 0
  • 1
3,93 € Detail