WarCraftScrabble OriginalDobbleČeský film - otázky a odpovědiActivityFrancouzská hra láskyCluedoAxisByl jednou jeden životJungle SpeedPárty AliasČesko - otázky a odpovědi

Activity Gold Edition

Úvod > Najpredávanejšie > Activity Gold Edition

Parametre

Vek od 12 rokov
Dĺžka hry 45 - 90 minút
Počet hráčov 4 - 16 hráčov
Jazyk hry CS SK 
Jazyk návodu CS SK 
Komunikácia 5/5
Stratégia 2/5
Náhoda 2/5
Náročnosť 2/5

Nákup

Sklad Nie je skladom
Kód PIA7758
Predajná cena 22,99 €

Popis produktu

Activity GOLD EDITON je hra pre celú rodinu alebo partiu priateľov a nesmie chýbať na žiadnom spoločnom stretnutí. 

Zlatá edícia tejto hry je plná nových a netradičných úloh a naväzuje na predchádzajúce verzie hry Activity. Čím je táto hra zlatá? Obsahuje zlaté kartičky, na ktorých sú známe výroky, ustálené slovné spojenia či obľúbené hlášky.

 

Priebeh hry: Člen teamu si vezme zelenú kartu a pokúša sa svojim spoluhráčom priblížiť daný pojem pomocou pantomímy, opisu alebo kreslením. Ako bude pojem predvádzať a o koľko políčok vpred posunie svoju figúrku, je uvedené na karte.

Ak team postúpi na zlaté políčko, musí riešiť v nasledujúcom kole zlatú úlohu, pri ktorej môžu hádať i súperi. Kto pojem uhádne, získava zlatú kartu. Team, ktorý má najvyšší počet zlatých kariet, dostane namiesto obyčajnej figurky zlatého koňa. 

V priebehu hry sa môže stať, že team skončí na políčku, ktoré je už obsadené. V tomto prípade musí figúrka, ktorá na políčku už stála, o jedno políčko späť. Iba team so zlatým koňom má výhodu a zostáva na svojom mieste.

Komentáre

Podobné produkty

Buccaneer (copy)
  • 8+
  • 0
  • 3-5
8,64 € Detail
Mondo
  • 8+
  • 20
  • 1-4
20,28 € Detail